Podsumowanie konkursu na najczystszy pokój
W internacie Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku odbyło się podsumowanie konkursu na najczystszy pokój. Celem inicjatywy było docenienie dbałości o porządek, estetykę i wspólną przestrzeń mieszkańców internatu. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy, a całemu wydarzeniu towarzyszyła miła atmosfera oraz… Dowiedz się więcej »Podsumowanie konkursu na najczystszy pokój








