Przejdź do treści

Admin

Zdjęcie 2 Drugie zdjęcie przedstawia przestrzeń przy wejściu do internatu, gdzie ustawiono kilka długich stołów z krzesłami; przy stołach siedzi wielu uczniów, jedząc kiełbaski z grilla i pieczywo oraz rozmawiając ze sobą. W tle widać budynek internatu, a w powietrzu unosi się lekki dym z grilla, przy którym gromadzi się kolejna grupa osób.

Wspólny grill

Uczniowie internatu Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku spotkali się na wspólnym grillu, który sprzyjał integracji i dobremu spędzeniu czasu.  Na uczestników czekały potrawy z grilla, w tym karkówka i kiełbasa, napoje oraz słodki stół z truskawkami i babeczkami.

Zdj. 4 Wychowankowie pozują do zdjęcia z maskotką.

Piknik rodzinny

We wtorek młodzież z internatu uczestniczyła w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy pod patronatem  Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Podlaskiej Kurator Oświaty. Na uczestników czekały liczne atrakcje, m.in. dmuchaniec, przekąski oraz strefa edukacyjna dotycząca bezpieczeństwa. 

Zdj. 6 Wspólne zdjęcie wychowanków internatu na wieży widokowej.

Wycieczka do Narwiańskiego Parku Narodowego

W środę młodzież z internatu wraz z wychowawcami wybrała się na wycieczkę do Narwiańskiego Parku Narodowego. Celem wyjazdu było zapoznanie młodzieży z walorami przyrodniczymi najbliższego Parku Narodowego. Wycieczka była okazją do integracji, zabawy i nauki. Wszystkim uczestnikom dopisał dobry nastrój.

1. Wychowankowie wykonują ćwiczenie oddechowe dmuchając na piórko.

Zajęcia artykulacyjne

Wychowankowie internatu uczestniczyli w kolejnych zajęciach artykulacyjnych. Tym razem rozpoczęli je od ćwiczeń z piórkami i kolorowymi pomponikami. Poruszanie i podtrzymywanie rekwizytów poprzez dmuchanie na nie, to doskonały trening świadomej kontroli oddechu, pojemności płuc i dykcji. Naukę poprawnej wymowy młodzież… Dowiedz się więcej »Zajęcia artykulacyjne