Kadra

Kadra

Rok szkolny 2017/2018

  1. Adamczyk Beata
  2. Awdziej Iwona
  3. Białowicz Robert
  4. Bondar Maria
  5. Brzozowska Joanna
  6. Butkiewicz Anna
  7. Cholewa Agnieszka
  8. Cybulski Rafał
  9. Cylwik Ewelina
  10. Dworakowska Barbara
  11. Dyśko Katarzyna
  12. Dzieszko Agnieszka
  13. Fidura Jacek
  14. Franckiewicz Katarzyna
  15. Geniusz Alicja Katarzyna
  16. Gniedziejko Anna
  17. Goch Henryk
  18. Guryńska Paulina
  19. Jakimiuk Jarosław
  20. Januszek Krzysztof
  21. Jarończyk Urszula
  22. Jęczelewska Justyna Małgorzata
  23. Jerominek Kamila
  24. Jocz Andrzej
  25. Kaczyńska Katarzyna
  26. Kanclerz Małgorzata Beata
  27. Kapela-Siemieniuk Katarzyna
  28. Karpowicz Marta
  29. Karwowska-Kopeć Wioletta – urlop macierzyński
  30. Kłopotowska Agnieszka
  31. Kolosa Agnieszka
  32. Kołodziejczyk Marta
  33. Kossuth Andrzej
  34. Krassowska Agnieszka
  35. Krot Anna
  36. Kulikowska Anna
  37. Kulmacz Jadwiga
  38. Kwasik Agnieszka
  39. Lach Magdalena
  40. Lach Sebastian
  41. Leśnik Jarosław
  42. Łapińska Aneta
  43. Markiewicz Agata
  44. Milewska Anna
  45. Moczulska Urszula Patrycja
  46. Moczulski Piotr
  47. Modzelewska Natalia
  48. Monach Marcin
  49. Mosiej Piotr
  50. Nawrocka Monika
  51. Nowik Elżbieta Jolanta – urlop zdrowotny
  52. Odzijewicz Zofia
  53. Ołdakowska Anna
  54. Omelczuk Anna
  55. Pawłowska Urszula
  56. Perkowski Mariusz
  57. Pietrzak Halina
  58. Popławska Wioletta
  59. Prejzner Monika
  60. Radio Tadeusz
  61. Radulska Anna
  62. Rowicka-Krupa Ewa
  63. Różańska Wanda
  64. Rutkowska Alicja
  65. Rzepniewska Wiesława
  66. Sadłowska Sylwia
  67. Siedlecka Beata
  68. Siwik-Ramatowska Alicja
  69. Sokołowski Andrzej
  70. Stocka Walentyna
  71. Święcicka Elżbieta
  72. Todorczuk Anna
  73. Topczewska Barbara
  74. Turkowska Agnieszka
  75. Turowska Katarzyna
  76. Tylman-Guziejko Agnieszka
  77. Walaszczyk Dorota
  78. Wasilczyk Adam
  79. Wildowicz Iwona
  80. Wincenciak Małgorzata
  81. Wiszenko Tomasz
  82. Wołkowycki Andrzej
  83. Zajko Katarzyna
  84. Zalewska-Coldron Joanna
  85. Żukowska Jolanta

Szkoła Przysposabiająca do Pracy – rok szkolny 2017/2018

  1. Adamczyk Beata
  2. Awdziej Iwona
  3. Białowicz Robert
  4. Bondar Maria
  5. Brzozowska Joanna
  6. Butkiewicz Anna
  7. Cholewa Agnieszka
  8. Cybulski Rafał
  9. Cylwik Ewelina
  10. Dworakowska Barbara
  11. Dzieszko Agnieszka
  12. Fidura Jacek
  13. Geniusz Alicja Katarzyna
  14. Goch Henryk
  15. Guryńska Paulina
  16. Januszek Krzysztof
  17. Jarończyk Urszula
  18. Jęczelewska Justyna Małgorzata
  19. Jocz Andrzej
  20. Karpowicz Marta
  21. Kolosa Agnieszka
  22. Kołodziejczyk Marta
  23. Kulikowska Anna
  24. Kwasik Agnieszka
  25. Lach Magdalena
  26. Lach Sebastian
  27. Leśnik Jarosław
  28. Markiewicz Agata
  29. Milewska Anna
  30. Modzelewska Natalia
  31. Monach Marcin
  32. Nawrocka Monika
  33. Nowik Elżbieta Jolanta – urlop zdrowotny
  34. Odzijewicz Zofia
  35. Ołdakowska Anna
  36. Pawłowska Urszula
  37. Perkowski Mariusz
  38. Radio Tadeusz
  39. Radulska Anna
  40. Różańska Wanda
  41. Rutkowska Alicja
  42. Rzepniewska Wiesława
  43. Sadłowska Sylwia
  44. Siwik-Ramatowska Alicja
  45. Stocka Walentyna
  46. Święcicka Elżbieta
  47. Todorczuk Anna
  48. Tylman-Guziejko Agnieszka
  49. Walaszczyk Dorota
  50. Wasilczyk Adam
  51. Wiszenko Tomasz
  52. Wołkowycki Andrzej
  53. Zajko Katarzyna
  54. Zalewska-Coldron Joanna
  55. Żukowska Jolanta

Branżowa Szkoła I stopnia i Zasadnicza Szkoła Zawodowa – rok szkolny 2017/2018

  1. Białowicz Robert
  2. Cylwik Ewelina
  3. Dyśko Katarzyna
  4. Fidura Jacek
  5. Franckiewicz Katarzyna
  6. Geniusz Alicja Katarzyna
  7. Gniedziejko Anna
  8. Goch Henryk
  9. Jakimiuk Jarosław
  10. Jarończyk Urszula
  11. Jerominek Kamila
  12. Kanclerz Małgorzata Beata
  13. Karpowicz Marta
  14. Karwowska-Kopeć Wioletta – urlop macierzyński
  15. Kłopotowska Agnieszka
  16. Krassowska Agnieszka
  17. Krot Anna
  18. Łapińska Aneta
  19. Moczulska Urszula Patrycja
  20. Moczulski Piotr
  21. Mosiej Piotr
  22. Pietrzak Halina
  23. Popławska Wioletta
  24. Prejzner Monika
  25. Rowicka-Krupa Ewa
  26. Siedlecka Beata
  27. Sokołowski Andrzej
  28. Stocka Walentyna
  29. Święcicka Elżbieta
  30. Topczewska Barbara
  31. Turkowska Agnieszka
  32. Wasilczyk Adam
  33. Wildowicz Iwona
  34. Wincenciak Małgorzata

Biblioteka

  1. Bondar Maria
  2. Kapela-Siemieniuk Katarzyna
  3. Omelczuk Anna

Świetlica

  1. Butkiewicz Anna
  2. Dzieszko Agnieszka
  3. Kwasik Agnieszka
  4. Monach Marcin
  5. Jolanta Żukowska

Internat

  1. Białowicz Robert
  2. Cylwik Ewelina
  3. Jerominek Kamila
  4. Kossuth Andrzej
  5. Lach Sebastian
  6. Modzelewska Natalia
  7. Rutkowska Alicja
  8. Turowska Katarzyna

Pedagodzy

  1. Kolosa Agnieszka
  2. Rzepniewska Wiesława
  3. Zajko Katarzyna

Psycholog

  1. Kaczyńska Katarzyna

Logopeda

  1. Guryńska Paulina
  2. Tylman-Guziejko Agnieszka

Doradca zawodowy

  1. Moczulska Urszula Patrycja