Przejdź do treści

Wspólny grill

Uczniowie internatu Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku spotkali się na wspólnym grillu, który sprzyjał integracji i dobremu spędzeniu czasu.  Na uczestników czekały potrawy z grilla, w tym karkówka i kiełbasa, napoje oraz słodki stół z truskawkami i babeczkami.