Przejdź do treści

” SENsational Success: Equipping Learners for Workplace Thrive”

Opis alternatywny: Logo projektu pokazujące postaci zaangażowane w działania artystyczne: muzykę, teatr, plastykę.

Opis alternatywny: Logo projektu pokazujące postaci zaangażowane w działania artystyczne: muzykę, teatr, plastykę.

Od stycznia do marca 2024 uczniowie i nauczyciele Szkoły Branżowej, i Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1 uczestniczyli w projekcie eTwinning pt.” SENsational Success: Equipping Learners for Workplace Thrive”.

Projekt opierał się na działaniach wykorzystujących sztukę do usuwania granic, ułatwiania włączenia oraz jednoczenia ludzi o różnych umiejętnościach, a w rezultacie do tworzenia radosnej społeczności, w której różnorodność jest ceniona, a nie tłumiona. Realizowaliśmy również zajęcia kulinarne, aby zaprezentować partnerom zwyczaje i tradycje naszych krajów oraz wspólnie stworzyć wizualny przepis na ciasto jabłkowe, znane we wszystkich krajach partnerskich.

Przekonaliśmy się, że sztuka nie tylko promuje włączenie i różnorodność, ale także pozwala uczestnikom zaprezentować swoje wyjątkowe talenty i perspektywy. Staje się narzędziem inspirującym zrozumienie, empatię i zmiany społeczne.

W naszych działaniach staraliśmy się promować zdolności i pomysłowość uczestników poprzez różne formy sztuki i zajęcia kulinarne. Powstały warsztaty, wspólne prezentacje, nagrania i e-książeczka, eko-napis.

#eTwinning

TwinSpace projektu: https://school-education.ec.europa.eu/en/etwinning/projects/sensational-success-equipping-learners-workplace-thrive/twinspace

Zdjęcia z wybranych działań projektowych: https://www.facebook.com/zsnr16/posts/pfbid02hz5PoPKcYkArqzuzfMxCagpnn4LPdn6dVusra1gQm1ep43JDZHUr5GukHcuagL3Dl

Grupa projektowa FB:https://www.facebook.com/groups/854507173093830/

Uczniowie uczestniczący w projekcie:https://padlet.com/araimanrodica/our-students-s5k097hv0n80adtd

Zajęcia taneczne:https://youtu.be/6lFrFPP1vqI

E-książeczka – przepis:https://www.storyjumper.com/book/read/163494971/65d9bbb0dc53c

Dzień Wody 2024: https://view.genial.ly/65e6acc60d14fd001459cff3/video-presentation-world-water-day-with-etwinning

Skip to content