Kwiecień – miesiąc zdrowia
W dniach 10-28 kwietnia na terenie ZS 16 będziemy promować zdrowie i zdrowe nawyki. Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do zaangażowania się w działania i wyzwania podejmowane na terenie szkoły. Życzymy dobrej zabawy. tekst alternatywny: Plakat zachęcający do zdrowych… Dowiedz się więcej »Kwiecień – miesiąc zdrowia








