Przejdź do treści

Kreatywne Prace Plastyczne

Kreatywne Prace Plastyczne – październik

Dobra zabawa, kreatywność, inspiracja, kolory i kształty to… Kreatywne Prace Plastyczne!
Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1 uczestniczą w międzynarodowym projekcie Kreatywne Prace Plastyczne. Poznają i doświadczają ciekawych technik artystycznego wyrazu.
Kreatywne prace plastyczne w październikowej odsłonie to jesienna bogata kolorystyka, techniki mieszane oraz stemplowanie folią bąbelkową i liśćmi prosto z parku.

Zapraszamy do fotogalerii.
Link do albumu prac z października:

Kreatywne Prace Plastyczne – listopad
Kreatywne Prace Plastyczne w listopadzie są kolorowe jak jesienne drzewa. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1 wykonali je techniką mieszaną. Tło barwione techniką mokre na mokrym lub barwione bibułą. Liście, pnie i gałęzie powstały z upcyklingu plastycznego i materiałów z odzysku, takich jak tektura, tkaniny, gazety, drewniane elementy.
Zapraszamy do fotorelacji oraz ekspozycji na pierwszym piętrze.

Link do albumu z listopada:

 https://www.facebook.com/855956487769086/posts/pfbid02wZRAYNSHYov8Y41kfgcfRqYH1987YEMoTBZYFLx1iQ55bmHYwjjWk6xh4VMPWoSZl/

Kreatywne Prace Plastyczne – grudzień i styczeń
Kreatywne Prace Plastyczne w grudniu i styczniu wykonane przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1. Techniki: malowanie nitką, malowanie na folii aluminiowej, collage z makulatury, wyklejanie bibułą i folią aluminiową. Tematyka: choinka, zamek, babeczka, zimowe drzewo, esy-floresy. Zapraszamy do oglądania wystawy na pierwszym piętrze oraz do fotorelacji.
Link do albumu z grudnia i stycznia:
 
Kreatywne Prace Plastyczne – luty
Kreatywne Prace Plastyczne w Szkole Przysposabiającej do Pracy Nr 1 w lutym: zimowy🌲🌲🌲z miętego papieru, ☃️⛄⛄ z makulatury.
Link do albumu z lutego:
 
Kreatywne Prace Plastyczne – marzec
Kreatywne Prace Plastyczne w Szkole Przysposabiającej do Pracy Nr 1 w marcu.
By powstały dzieła „Bazie” i „Przebiśniegi” wykonywaliśmy papier artystyczny malowany plamą, tapowany lub z folii, malowaliśmy patykiem, wyklejaliśmy gazeciane bazie, wycinaliśmy kształty liści i kwiatów przebiśniegów.
Zapraszamy na wirtualną wystawę.
Link do albumu z marca:
 
Kreatywne Prace Plastyczne – kwiecień
Kreatywne Prace Plastyczne w Szkole Przysposabiającej do Pracy Nr 1 w kwietniu: malowanie linijką, malowanie na kleju, tulipany, żonkile.
Zapraszamy do wirtualnej wystawy.
Link do albumu z kwietnia:

Dziękujemy za uwagę.

Mamy nadzieję, że nasze prace to przyjemność oglądania!
Zespół projektowy

Skip to content