Zajęcia z profilaktyki zdrowotnej
W poniedziałek w internacie w ramach zajęć z profilaktyki zdrowotnej omawialiśmy piramidę zdrowego żywienia. Obejrzeliśmy krótki film edukacyjny, porozmawialiśmy jak w codziennym życiu możemy przygotowywać posiłek, aby zawierał wszystkie potrzebne naszemu organizmowi składniki odżywcze. Następnie wychowankowie z pomocą wychowawczyń wykonali… Dowiedz się więcej »Zajęcia z profilaktyki zdrowotnej








