Wyniki z Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym (BRD) 2017r.

23.05.2017r. odbył się IV Finał WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU BRD. W Turnieju wzięło udział 5 szkół z województwa podlaskiego. Do rywalizacji stanęło 15 zawodników ze szkół zawodowych i 18 zawodników ze szkół przysposabiających do pracy.

Na Turnieju BRD naszą Szkołę Zawodową reprezentowali uczniowie:

LpNazwisko i imięTest z wiedzy o Ruchu DrogowymMiasteczko Ruchu DrogowegoRowerowy Tor PrzeszkódPomoc Przedmedyczna
1Kamińska Agata9 punktów6 punktów7 punktów18 punktów
2Wasilewski Adrian8 punktów3 punktów12 punktów18 punktów
3Kuklicz Adam7 punktów3 punktów2 punktów18 punktów
4Biełołus Sebastian6 punktów3 punktów2 punktów18 punktów
5Węcławski Michał8 punktów6 punktów6 punktów18 punktów
6Sałaskiewicz Adam8 punktów2 punktów0 punktów18 punktów

Zdobyta ilość punktów pozwoliła Adamowi Sałaskiewiczowi (III B),na zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji uczniów ze szkół zawodowych. Natomiast Agata Kamińska uplasowała się na 5 miejscu.

Na Turnieju BRD naszą Szkołę Przysposabiającą do Pracy reprezentowali uczniowie:

1Bajko Kamil6 punktów0 punktów0 punktów19 punktów
2Szczęsny Jacek4 punktów6 punktów9 punktów19 punktów
3Olkowski Robert7 punktów0 punktów8 punktów19 punktów
4Lubowiecki Kamil6 punktów3 punktów6 punktów19 punktów
5Kropiewnicki Adrian7 punktów3 punktów9 punktów19 punktów
6Wnorowski Paweł8 punktów3 punktów1 punktów19 punktów

Zdobyta ilość punktów przez Paweł Wnorowski(III E/3) pozwoliła uplasować się mu na 3 miejscu w klasyfikacji ogólnej.

Uczeń Kamil Bajko(I G) bezbłędnie pokonał Miasteczko Ruchu Drogowego oraz Rowerowy Tor Przeszkód, co w klasyfikacji indywidualnej pozwoliło mu uplasować się na 4 miejscu. Ponadto Robert Olkowski(III G) bezbłędnie pokonał Miasteczko Ruchu Drogowego. Uczniowie z Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku Otrzymali dwa puchary, karty podarunkowe o znacznej wartości do sklepu sportowego oraz pamiątkowe dyplomy.

Nauczyciele przygotowujący uczniów: SPdP: J. Brzozowska, B. Dworakowska, A. Tylman-Guziejko, M. Nawrocka, N. Modzelewska, M. Perkowski; ZSZ: A. Kłopotowska, A. Sokołowski