„W-F z Klasą” III Edycja w naszej szkole

„W-F z Klasą” III Edycja w naszej szkole

W roku szkolnym 2015/2016 kolejny raz bierzemy udział w programie „W-F z klasą” – pełni nadziei na zdobycie nowych doświadczeń ale przede wszystkim przygotowani na moc dobrej zabawy. W ubiegłym roku szkolnym otrzymaliśmy certyfikat szkoły, która prowadzi W-F z Klasą.

WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Zdrowia. Działania w roku szkolnym 2015/2016 realizowane są przy wsparciu PGNiG.

Cele, które obraliśmy w obecnym roku szkolnym to prowadzenie działań mających na celu rozruszanie Rodziców i innych członków rodzin naszych uczniów, uatrakcyjnianie i zachęcanie coraz większej liczby uczniów do ruch na lekcjach W-F-u i nie tylko oraz budowanie świadomości o zdrowym stylu życia, odżywianiu itp.

Na wszystkich chętnych Rodziców i Uczniów czekają ciekawe spotkania ze specjalistami od urody, zdrowia, odżywiania, aktywności fizycznych i wielu innych dziedzin związanych ze zdrowiem – coś dla ducha i coś dla ciała.

Relacje ze wszystkich naszych działań umieszczamy na blogu programu W-F z Klasą http://blogiceo.nq.pl/zs16bialystok/

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów i ich rodziny do aktywnego udziału w Programie.

Program realizują:

mgr Urszula Jarończyk, mgr Agnieszka Kolosa, mgr Dorota Walaszczyk