VIII Miejsce Naszych Piłkarzy na Ogólnopolskich Zawodach

VIII Miejsce Naszych Piłkarzy na Ogólnopolskich Zawodach

Reprezentacja naszej szkoły w dniach 7-9czerwca 2018 brała udział
w X Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Szkół Specjalnych i XIV Memoriale
im. Romana Paryska, który został zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Janusz Kusocińskiego w Gnieźnie. Patronat Honorowy nad Mistrzostwami został objęty przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starostwo Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Turniej był rozegrany systemem grupowo –pucharowym. W grupie D rozegraliśmy trzy mecze z SOSW Pyrzyce (woj. zachodniopomorskie), SOSW Lublin i SOSW Toruń. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce w grupie i awansowaliśmy do najlepszej ósemki w Polsce. W 1/4 finału trafiliśmy na późniejszych zwycięzców turnieju, drużynę z SOSW Oświęcim, z którą przegraliśmy tylko 3:2. w grze o VII miejsce
z SOSW Świętochłowice ulegliśmy też tylko 3:2. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy doskonałe VIII miejsce na 16 drużyn z całej Polski.

Zespół Szkół Nr 16 w Białymstoku był reprezentowany przez następujących uczniów:

  1. Marcin Dzieszuta – IIIA
  2. Mateusz Bielski – IIIC
  3. Rafał Szuścik – IIIA
  4. Dawid Kościuk – IIIA
  5. Mateusz Radkiewicz – IIIA
  6. Paweł Mieńko – IIB
  7. Kamil Boborycki – IC
  8. Krzysztof Cymbor – IIB
  9. Malinowski Maciej – II B

Opiekunowie: Robert Białowicz, Jarosław Jakimiuk

Zawodnikom Gratulujemy Sukcesu.

Autor komunikatu: mgr Jarosław Jakimiuk

FOTOGRAFIE LINK

https://1drv.ms/f/s!AsXk3vd5hxrftUxPawZGpykWSPfe

 

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Ze względu na zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przedstawiamy politykę szkoły w zakresie przetwarzania danych osobowych

Klauzula informacyjna– dane dzieci

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). informuję, iż:

  1. administratorem danych osobowych ucznia/słuchacza jest Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku ul. Zwycięstwa 28 15-703 Białystok
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@conet.net.pl, tel. 601 441 374 (godz. 8-16)

Więcej informacji kliknij w poniższy link

Klauzula informacyjna – dzieci i rodzice

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). informuję, iż:

  1. administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku
    ul. Zwycięstwa 28 15-703 Białystok
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@conet.net.pl, tel. 601 441 374 (godz. 8-16)
  3. dane osobowe przetwarzane będą w celu i zakresie niezbędnym do wykonywania świadczeń opiekuńczo-wychowawczych i realizowania zadań oświatowych wymienionych w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r. prawo oświatowe, na podstawie art. 14 ust 1;
  4. dane osobowe przechowywane będą w czasie zgodnym z przepisami w/w Ustawy
  5. odbiorcą danych osobowych będą osoby wykonujące pracę na rzecz Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku ul. Zwycięstwa 28 15-703 Białystok w zakresie związanym z działalnością opiekuńczą, wychowawczą i oświatową;

Więcej informacji kliknij w poniższy link

Klauzula informacyjna

MAMY TALENTY 2018

MAMY TALENTY 2018

7.06.2018 roku odbył się VIII finał edycji zabawy ,,MAMY TALENTY”. Wszyscy świetnie się bawili, a publiczność i była oszołomiona niezwykłymi talentami uczniów.

W tym roku w imprezie udział wzięli:

  1. Grzegorz Grodzki jako Sławomir,
  2. Mateusz Żyłkowski – praca plastyczna – prezentacja talentu artystycznego,
  3. Klasa III E – kulinarne popisy z muffinkami,
  4. Dominika Zdrojewska– taniec,
  5. Dorota Karpiuk w piosence Maryli Rodowicz – „Ech mała nie szalej”,
  6. Adam Małanowski i Andrzej Orłowski w piosence ,,Milion białych róż”,
  7. Justyna Bach i Karolina Paszko – Kaya – ,,Po co, po co?”,
  8. Łukasz Golenko – ,, STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŻYCIE”,
  9. Tomasz Siemieńczuk – prace plastyczne – prezentacja talentu artystycznego,
  10. Paweł Żwir – pokazy karate,
  11. Justyna Sawczuk – praca plastyczna,
  12. Adam Liżewski – wiersz.