Obroniliśmy mistrzostwo województwa podlaskiego w halowej piłce nożnej

We wtorek 22 listopada 2016 roku w gościnnej hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, odbyły się V Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Halowej Piłce Nożnej szkół i ośrodków specjalnych zorganizowane przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim i Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim.

Zawody zostały uroczyście otwarte przez Panią Dyrektor Zespołu Szkół Jolantę Elżbietę Boćkowską i nauczyciela wychowania fizycznego Dariusza Filimoniuka.

Zespół Szkół Nr 16 w Białymstoku był reprezentowany przez następujących uczniów:

Opiekunowie: Marcin Monach, Alejandro D. Espadas , Jarosław Jakimiuk

Zawodnicy naszej szkoły w finale pokonali Zespół Szkół Nr 13 z Białegostoku 4:0 i odebrali okazały puchar, piłkę oraz dyplom za zdobycie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Halowej Piłce Nożnej w 2016r. Druga drużyna uplasowała się na V miejscu.