Mamy Talenty 2015

Mamy Talenty 2015

24 listopada 2015r. o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyła się już VI-ta edycja szkolnego konkursu „Mamy Talenty”. W konkursie wzięło udział aż 29 drużyn uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz ze Szkoły Zawodowej oraz nasi goście – wolontariusze z Hiszpanii. Poziom występów był bardzo wysoki i dla Jury w składzie: Alicja Ramantowska-Siwik, Wiesława Rzepniewska i Elżbieta Święcicka, przysporzyło wiele trudności aby wybrać dziesiątkę finalistów, którzy w kwietniu 2016 roku wystąpią w Finale „Mamy Talenty”. Decyzją Jury do finału przeszła aż 13. uczniów – grup otrzymujących bilet do Finału.

Małą niespodziankę przygotował nam Pan Piotr Moczulski montując film z pięciu poprzednich edycji, taki „wspomnień czas” – wielu nam łezka zakręciła się w oku oraz uśmiech malował się na twarzy oglądając ten film.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wstępów i z niecierpliwością czekamy na finałowe pokazy talentów.

Dziękujemy Jury oraz Pani Ani Butkiewicz za obsługę sprzętów i wspaniałe zdjęcia, Panu Tomaszowi Wieszenko za akompaniamenty i obsługę techniczną, Panu Piotrowi Moczulskiemu za montaż filmu oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowania uczestników do występów.

Organizatorzy:
Urszula Jarończyk
Agnieszka Kolosa
Dorota Walaszczyk