Start Projekty eTwinning

Projekty eTwinning

„We travel around the world”

 

Kolejny projekt eTwinning, pt. „We travel around the world”  realizowany przez uczniów naszej szkoły otrzymał Krajową Odznakę Jakości. Podejmowane działania i aktywności projektowe spełniają kryteria KOJ, tzn.: projekt angażuje uczniów europejskich we współpracę ponad granicami, wpisuje się w podstawę programową, przyczynia się do wzmacniania kompetencji kluczowych zaangażowanych, szerzy ideę edukacji w wymiarze międzynarodowym.  Powstałe wartości są efektem aktywnej współpracy uczniów i nauczycieli oraz stanowią przykład dobrych praktyk.

Serdeczne gratulacje wszystkim zaangażowanym!

Rezultaty projektu można zobaczyć na TwinSpace

 

zobacz nasze certyfikaty - pierwszy - i  - drugi

 

Europejska Odznaka Jakości eTwinning 2016

Europejska Odznaka Jakości eTwinning 2016

 

Gratulacje! Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Working together is easier". Oznacza to, że praca nauczycieli, praca uczniów i naszej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

Projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:  www.etwinning.net.

 

 

“Working together is easier”

 

 

“Working together is easier” to hasło przewodnie naszego kolejnego projektu eTwinning, realizowanego z zaprzyjaźnionymi partnerami z Rumunii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii.

Na tworzonych przez nas stronach znajdziecie mnóstwo materiałów multimedialnych oraz tradycyjnie wykonanych podczas codziennych zajęć przez zespoły z poszczególnych szkół oraz wykonanych wspólne we współpracy. Są tam: prezentacje, zdjęcia, foto–relacje, informacje, e-książeczki, ćwiczenia.

Jeśli jesteście ciekawi innych krajów, ludzi, ich kultur, zwyczajów, pomysłów, codziennych i świątecznych zajęć zapraszamy do odwiedzania naszych stron na platformie TwinSpace:

https://twinspace.etwinning.net/11192/home

Chcemy także się pochwalić, że nasz projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości, co świadczy o wysokim standardzie naszych działań, zwłaszcza z wykorzystaniem narzędzi TIK.

Serdeczne gratulacje wszystkim współtworzącym niniejszy projekt!

Zespół eTwinning

 

 


 

Europejska Odznaka Jakości eTwinning

 

Nasza szkoła, już po raz kolejny otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "2.0: ON - LINE". Oznacza to, że praca koordynatora projektu, praca uczniów oraz szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

Projekt "2.0: ON - LINE" zostanie zaprezentowany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:  www.etwinning.net.


Serdeczne gratulacje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

 

 

Projekt 2.0: On-line

 

Niemalże od początku roku szkolnego 2014/2015 we współpracy z Hiszpanią, Rumunią, Wielką Brytanią realizujemy projekt pt. 2.0: On-line. Korzystając z różnorodnych narzędzi internetowych, programów komputerowych opowiadamy o nas samych, naszej szkole, zajęciach, okolicy, kulturze, tradycjach. Nasi partnerzy opowiadają o sobie, swoich szkołach, zajęciach, krajach, tradycjach... Chętnie korzystamy z wideokonferencji, które pozwalają nam spotkać się z uczniami z innych krajów prawie jak twarzą w twarz. Naszymi działaniami staramy się wychodzić poza granice. I to jest niezwykle ekscytujące!

Sami sprawdźcie, o czym jest nasz projekt i w jaki sposób go realizujemy. Wystarczy kliknąć na link:

http://twinspace.etwinning.net/795/home

W tym miesiącu projekt 2.0: On-line otrzymał Krajową Odznakę Jakości. Gratulacje dla wszystkich osób, które przyczyniły się do jego powstania oraz ciekawej realizacji!

 

 

 

 

 

Europejską Odznakę Jakości


Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za pracę w projekcie eTwinning "New life from old things". Oznacza to, że praca nauczyciela koordynującego, praca uczniów i szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymaliśmy poniższy certyfikat. Ponadto, nasz projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:  www.etwinning.net

 Serdeczne gratulacje dla wszystkich współtworzących projekt!
Joanna Zalewska-Coldron

 

"Glogster EDU - the best of the best"

 

Projekt e-twinning "Glogster EDU - the best of the best" - jest projektem realizowanym we współpracy za szkołami m. in. z Rumunii, Grecji, Włoch, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Chorwacji, Turcji.

Celem projektu jest  wdrożenie uczniów do korzystania z  Glogster EDU jako narzędzia do kreatywnej nauki. Z platformy korzysta wielu nauczycieli i uczniów na całym świecie. Jest to jedna z wiodących edukacyjnych platform, służy do twórczego wyrażania wiedzy i umiejętności. Oferuje zabawne, pomysłowe i potężne doświadczenie edukacyjne , które sprzyja niezależnej ekspresji twórczej , pozytywnych relacji uczeń - nauczyciel i pracy zespołowej w projektowej współpracy. Uczniowie są wciągani do wirtualnego świata i mogą wyrazić swoją wiedzę i pomysły za pomocą środków , które przyciągają najbardziej : Multimedia i Internet.
Zapraszamy do odwiedzenia stron naszego projektu:


https://www.facebook.com/groups/365708396897246/


http://new-twinspace.etwinning.net/c/portal/layout?p_l_id=27297636

 
Więcej artykułów…