Start

Strona Główna

Przepis na chałwę

 


 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

 


 

Uwaga do opłat

 

Osoby, które są zainteresowane korzystaniem z obiadów proszone są o zgłaszanie się do sekretariatu do 6 września 2016r do godz. 9.00

Wpłaty za obiady i internat można dokonywać w sekretariacie szkoły w poniedziałki 8.30 – 14.30 , od wtorku do piątku 8:30-13:30 (do 10-tego każdego miesiąca) lub na konto szkoły ( konto można uzyskać w sekretariacie szkoły).

Odpisy za obiady dokonywane będą WYŁĄCZNIE po zgłoszeniu (przez rodziców lub prawnych opiekunów) osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 85/742-25-69 do godz. 9.00.

Odpisy będą odliczane od drugiego dnia nieobecności.

Zapisy na obiady obowiązują na cały rok szkolny 2016/2017

Rezygnacja z obiadów musi być zgłoszona w sekretariacie szkoły najpóźniej do 25-tego bieżącego miesiąca.

 

Stypendia szkolne 2016/2017

 

Uwaga osoby ubiegające się o stypendia w roku szkolnym 2016/2017. Poniżej zamieszczone są druki do pobrania, które należy wypełnić.

 

Informacja dot. ubiegania się o stypendium szkolne na 2016-17 (kliknij tutaj)

Oświadczenie (kliknij tutaj)

Wniosek stypendium szkolne 2016-2017 (kliknij tutaj)

Pouczenie (kliknij tutaj)

 

Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku informuje, iż w celu rozliczenia stypendium szkolnego, o przyznanie którego ubiegać się można do 15 września bieżącego roku na rok szkolny 2016/2017, będzie istniała możliwość akceptacji rachunków i imiennych faktur z sierpnia 2016 r. na zakup pomocy rzeczowej o charakterze edukacyjnym dla uczniów (dotyczy rozliczania stypendium w okresie wrzesień – grudzień 2016 r.).

 

X PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ


15 czerwca już po raz dziesiąty odbył się w naszej szkole Przegląd Piosenki Turystycznej. Zaproszeni goście prezentowali swoje talenty muzyczne i wokalne w nawiązaniu do tegorocznego motywu przewodniego „Przeboje XXI wieku”. Nowym akcentem było niewerbalne przedstawianie tytułu jednego z prezentowanych utworów. Grupy korzystały z różnorodnych technik: rysunku, dramy, filmu, itp. Podczas czasu wolnego od występów uczestnicy mogli skorzystać z usług fryzjerskich oferowanych przez naszych uczniów, wykonać makijaż twarzy lub nawet zrobić tatuaż! (zmywalny oczywiście). Specjalnie na nasza imprezę uczniowie z Chorwackiej szkoły przygotowali teledysk do znanego hitu z ich kraju.
Wydarzeniu temu towarzyszył styl i elegancja prosto z Mediolanu.  Pokaz kreacji wykonanych przez uczniów i nauczycieli z naszej szkoły z materiałów z odzysku bardzo podobał się publiczności.
Gwoździem programu był występ Margaret z jej najnowszym hitem z czołówek list przebojów.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

 


 

ZAPRASZAMY  MŁODZIEŻ
DO UCZESTNICTWA W BEZPŁATNYM PROJEKCIE
„OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ - EFS”

 


 
Więcej artykułów…